Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις από 19 Δεκεμβρίου έως 9 Ιανουαρίου.
Δευτέρα 19-12-2022
00:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Auburn-USC Novasports4
10:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αλτα Μπάντια | 1st run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
12:30 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Eurosport1
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αλτα Μπάντια | 2nd run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
___________________________________________________________________________
Τρίτη 20-12-2022
20:30 Eurocup – 9η αγωνιστική: Προμηθέας Πάτρας-Χάποελ Τελ Αβίβ Novasports Prime
21:30 Eurocup: Μπρέσια-Μπούρσασπορ Novasports4
21:45 Croky Cup Βελγικό Κύπελλο – Φάση των 16: Αντβέρπ-Σταντάρ Λιέγης Novasports2
___________________________________________________________________________
Τετάρτη 21-12-2022
12:50 FREESTYLE SKIING Eurosport1
15:00 Super League – 14η αγωνιστική: Λεβαδειακός-Άρης Novasports2
17:00 Super League: Αστέρας Τρίπολης-Βόλος Novasports Prime
19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος Novasports Prime
20:00 Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός Novasports Prime
20:00 Eurocup: Μπουντούτσνοστ-Άνκαρα Novasports5
20:30 Eurocup: Μπουργκ-Τσεντεβίτα Ολίμπια Novasports3
20:45 Eurocup: Αμβούργο-Γκραν Κανάρια Novasports Start
21:00 Eurocup: Σλασκ Βρότσλαβ-Τρέντο Novasports4
21:45 Croky Cup Βελγικό Κύπελλο – Φάση των 16: Γκένκ-Άντερλεχτ Novasports2
22:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος Novasports Prime
23:30 Novasports Football Club Novasports Prime
___________________________________________________________________________
Πέμπτη 22-12-2022
02:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Michigan-North Carolina Novasports4
12:50 FREESTYLE SKIING Eurosport1
18:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μαντόνα Ντι Καμπίλιο | 1st run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
19:45 Super League – 15η αγωνιστική: Φενέρμπαχτσε-Παρτίζαν Novasports4
20:00 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime
21:00 EuroLeague: Ολυμπιακός-Ερυθρός Αστέρας Novasports Prime
21:00 EuroLeague: Άλμπα Βερολίνου-Μακάμπι Τελ Αβίβ Novasports5
21:30 EuroLeague: Μπασκόνια-Βίρτους Μπολόνια Novasports Start
21:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μαντόνα Ντι Καμπίλιο | 2nd run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
22:00 EuroLeague: Ρεάλ Μαδρίτης-Βιλερμπάν Novasports4
23:00 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime
___________________________________________________________________________
Παρασκευή 23-12-2022
14:40 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ Eurosport1
15:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ Eurosport1
18:30 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime
19:30 EuroLeague: Αναντολού Εφές-Παναθηναϊκός Novasports Prime
20:00 EuroLeague: Ζάλγκιρις Κάουνας-Μπάγερν Μονάχου Novasports Start
21:30 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime
21:30 Jupiler Pro League – 18η αγωνιστική: Γάνδη-Σταντάρ Λιέγης Novasports2
21:30 EuroLeague: Βαλένθια-Μπαρτσελόνα Novasports4
21:30 EuroLeague: Αρμάνι Μιλάνο-Μονακό Novasports5
___________________________________________________________________________
Σάββατο 24-12-2022
___________________________________________________________________________
Κυριακή 25-12-2022
___________________________________________________________________________
Δευτέρα 26-12-2022
13:30 Premier League Kick Off Novasports Premier League
14:30 Premier League – 17η αγωνιστική: Μπρέντφορντ-Τότεναμ Novasports Premier League
14:30 Jupiler Pro League: Κλαμπ Μπριζ-Λέουβεν Novasports Start
14:30 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ Eurosport1
16:30 Matchday Live Novasports Premier League
17:00 Premier League: Έβερτον-Γουλβς Novasports Prime
17:00 Matchday Live Minute by Minute Novasports Premier League
17:00 Premier League: Κρίσταλ Πάλας-Φούλαμ Novasports2
17:00 Premier League: Λέστερ-Νιούκαστλ Novasports4
17:00 Premier League: Σαουθάμπτον-Μπράιτον Novasports Start
17:40 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ Eurosport1
19:00 Matchday Live Novasports Premier League
19:30 Premier League: Άστον Βίλα-Λίβερπουλ Novasports Premier League
21:30 Serie B – 19η αγωνιστική: Μπάρι-Τζένοα Novasports Prime
21:30 Matchday Live Novasports Premier League
22:00 Premier League: Άρσεναλ-Γουέστ Χαμ Novasports Premier League
___________________________________________________________________________
Τρίτη 27-12-2022
10:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σέμερινγκ | 1st run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σέμερινγκ | 2nd run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
16:00 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ Eurosport1
19:30 Premier League: Τσέλσι-Μπόρνμουθ Novasports Premier League
21:30 Premier League The Show Novasports Premier League
22:00 Premier League: Μάντσεστερ Γ.-Νότιγχαμ Φόρεστ Novasports Premier League
24:00 Premier League The Show Novasports Premier League
___________________________________________________________________________
Τετάρτη 28-12-2022
10:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σέμερινγκ | 1st run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπόρμιο | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σέμερινγκ | 2nd run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
15:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
17:00 Super League – 15η αγωνιστική: Λεβαδειακός-Ιωνικός Novasports Prime
17:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος Novasports Prime
19:10 ΔΙΑΘΛΟ Eurosport1
19:50 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ Eurosport2
20:00 Super League: Ατρόμητος-ΠΑΟΚ Novasports Prime
20:00 Ligue 1 – 16η αγωνιστική: Κλερμόν-Λιλ Novasports2
20:15 ΔΙΑΘΛΟ Eurosport1
21:35 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ Eurosport2
22:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος Novasports Prime
22:00 Premier League: Λιντς Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι Novasports Premier League
22:00 Ligue 1: Παρί Σεν Ζερμέν-Στρασμπούρ Novasports2
22:00 Ligue 1: Μπρεστ-Λιόν Novasports Start
___________________________________________________________________________
Πέμπτη 29-12-2022
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπόρμιο | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
14:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
15:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σέμερινγκ | 1st run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
17:30 Pre Game Show Άρης-Παναιτωλικός Novasports Prime
18:00 Super League – 15η αγωνιστική: Άρης-Παναιτωλικός Novasports Prime
18:00 LaLiga Santander – 15η αγωνιστική: Χιρόνα-Βαγιεκάνο Novasports1
19:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σέμερινγκ | 2nd run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
20:00 Novasports Football Club Novasports Prime
20:00 Ligue 1: Ρενς-Ρεν Novasports2
20:00 EuroLeague – 16η αγωνιστική: Μπασκόνια-Ρεάλ Μαδρίτης Novasports3
20:15 LaLiga Santander: Μπέτις-Αθλέτικ Μπιλμπάο Novasports1
21:05 EuroLeague: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αναντολού Εφές Novasports5
21:30 EuroLeague: Αρμάνι Μιλάνο-Βαλένθια Novasports Prime
21:30 EuroLeague: Παρτίζαν-Μπάγερν Μονάχου Novasports Start
22:00 Ligue 1: Μαρσέιγ-Τουλούζ Novasports2
22:00 EuroLeague: Μονακό-Ζάλγκιρις Κάουνας Novasports4
22:00 Ligue 1: Νις-Λανς Novasports News
22:30 LaLiga Santander: Ατλέτικο Μαδρίτης-Έλτσε Novasports1
23:30 Playmakers Novasports Prime
___________________________________________________________________________
Παρασκευή 30-12-2022
14:40 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ Eurosport1
15:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ Eurosport1
18:00 LaLiga Santander: Χετάφε-Μαγιόρκα Novasports1
19:30 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime
20:00 EuroLeague: Ερυθρός Αστέρας-Μπαρτσελόνα Novasports5
20:15 LaLiga Santander: Θέλτα-Σεβίλλη Novasports1
20:15 LaLiga Santander: Κάδιθ-Αλμερία Novasports6
21:00 EuroLeague: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Novasports Prime
21:00 The Betsson Matchday Preview (Μ) Novasports Premier League
21:00 EuroLeague: Βιλερμπάν-Άλμπα Βερολίνου Novasports Start
21:30 EuroLeague: Βίρτους Μπολόνια-Φενέρμπαχτσε Novasports4
21:45 Premier League – 18η αγωνιστική: Γουέστ Χαμ-Μπρέντφορντ Novasports2
22:00 Premier League: Λίβερπουλ-Λέστερ Novasports Premier League
22:30 LaLiga Santander: Βαγιαδολίδ-Ρεάλ Μαδρίτης Novasports1
23:00 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime
___________________________________________________________________________
Σάββατο 31-12-2022
13:30 Premier League Kick Off Novasports Premier League
14:30 Premier League: Γουλβς-Μάντσετσερ Γ. Novasports Premier League
14:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport2
14:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
15:00 LaLiga Santander: Μπαρτσελόνα-Εσπανιόλ Novasports1
16:30 Matchday Live Novasports Premier League
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
17:00 Premier League: Μάντσεστερ Σίτι-Έβερτον Novasports Prime
17:00 Matchday Live Minute by Minute Novasports Premier League
17:00 Premier League: Μπόρνμουθ-Κρίσταλ Πάλας Novasports5
17:00 Premier League: Νιούκαστλ-Λιντς Γιουνάιτεντ Novasports6
17:00 Premier League: Φούλαμ-Σαουθάμπτον Novasports Start
17:15 LaLiga Santander: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Οσασούνα Novasports1
17:15 LaLiga Santander: Βιγιαρεάλ-Βαλένθια Novasports4
19:00 Matchday Live Novasports Premier League
19:30 Premier League: Μπράιτον-Άρσεναλ Novasports Premier League
___________________________________________________________________________
Κυριακή 1-1-2023
12:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport1
14:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport1
14:40 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ Eurosport2
14:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
15:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ Eurosport2
16:00 Premier League: Τότεναμ-Άστον Βίλα Novasports Premier League
17:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
18:00 Ligue 1 – 17 η αγωνιστική: Λιόν-Κλερμόν Novasports Prime
18:00 Premier League The Show Novasports Premier League
18:30 Premier League: Νότιγχαμ Φόρεστ-Τσέλσι Novasports Premier League
20:30 Premier League The Show Novasports Premier League
21:45 Ligue 1: Λανς-Παρί Σεν Ζερμέν Novasports Prime
___________________________________________________________________________
Δευτέρα 2-1-2023
16:00 Ligue 1: Στρασμπούρ-Τρουά Novasports Prime
18:00 Ligue 1: Λιλ-Ρενς Novasports Start
19:30 Premier League – 19η αγωνιστική: Μπρέντφορντ-Λίβερπουλ Novasports Premier League
20:00 Ligue 1: Μονπελιέ-Μαρσέιγ Novasports Prime
22:00 Ligue 1: Ρεν-Νις Novasports Prime
___________________________________________________________________________
Τρίτη 3-1-2023
12:35 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport1
14:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
14:40 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ Eurosport2
15:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport1
15:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ Eurosport2
16:00 The Betsson Matchday Preview – Pre Game Show Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός
Novasports Prime
17:00 Super League – 16η αγωνιστική: Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός Novasports Prime
19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος Novasports Prime
20:00 Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ Novasports Prime
21:00 Premier League Kick Off Novasports Premier League
21:45 Premier League: Έβερτον-Μπράιτον Novasports4
21:45 Premier League: Λέστερ-Φούλαμ Novasports Start
22:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος Novasports Prime
22:00 Premier League: Άρσεναλ-Νιούκαστλ Novasports Premier League
22:00 Premier League: Μάντσεστερ Γ. – Μπόρνμουθ Novasports2
___________________________________________________________________________
Τετάρτη 4-1-2023
02:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Syracuse-Louisville Novasports4
10:00 (TBC) Τουρνουά τένις WTA 500 Adelaide International 1 – Αγώνας Ελληνίδας αθλήτριας
Novasports6
12:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport1
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάγκρεμπ | 1st run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
14:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
15:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport2
16:40 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμις Παρτενκίρχεν | 1st run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
17:00 Super League: Αστέρας Τρίπολης-Λαμία Novasports Prime
17:40 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάγκρεμπ | 2nd run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος Novasports Prime
19:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμις Παρτενκίρχεν | 2nd run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
20:00 Super League: ΠΑΟΚ-Άρης Novasports Prime
21:30 Premier League: Σαουθάμπτον-Νότιγχαμ Φόρεστ Novasports Start
21:45 Premier League: Λιντς Γιουνάιτεντ-Γουέστ Χαμ Novasports4
22:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος Novasports Prime
22:00 Premier League: Κρίσταλ Πάλας-Τότεναμ Novasports Premier League
22:00 Premier League: Άστον Βίλα-Γουλβς Novasports2
23:15 Novasports Football Club Novasports Prime
00:15 Premier League The Show Novasports Premier League
___________________________________________________________________________
Πέμπτη 5-1-2023
02:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Duke-NC State Novasports4
12:00 (TBC) Τουρνουά τένις WTA 500 Adelaide International 1 – Αγώνας Ελληνίδας αθλήτριας
Novasports6
15:05 ΔΙΑΘΛΟ Πολιούκα | ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport2
15:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάγκρεμπ | 1st run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
17:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
18:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάγκρεμπ | 2nd run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
20:00 EuroLeague – 17η αγωνιστική: Ζάλγκιρις Κάουνας-Φενέρμπαχτσε Novasports6
20:00 EuroLeague: Άλμπα Βερολίνου-Μπασκόνια Novasports Start
20:30 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime
21:30 EuroLeague: Μπάγερν Μονάχου-Παναθηναϊκός Novasports Prime
21:30 EuroLeague: Μπαρτσελόνα-Βίρτους Μπολόνια Novasports4
22:00 Premier League: Τσέλσι-Μάντσεστερ Σίτι Novasports Premier League
22:00 EuroLeague: Παρτίζαν-Μονακό Novasports5
23:30 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime
___________________________________________________________________________
Παρασκευή 6-1-2023
01:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
01:00 Τουρνουά τένις WTA 250 ASB Classic, Auckland Α’ Προημιτελικός Novasports Start
02:30 Τουρνουά τένις WTA 500 Adelaide International 1 A’ Προημιτελικός Novasports6
02:45 Τουρνουά τένις WTA 250 ASB Classic, Auckland Β’ Προημιτελικός Novasports Start
04:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
04:30 Τουρνουά τένις WTA 500 Adelaide International 1 Β’ Προημιτελικός Novasports6
04:30 Τουρνουά τένις WTA 250 ASB Classic, Auckland Γ’ Προημιτελικός Novasports Start
06:30 Τουρνουά τένις WTA 500 Adelaide International 1 Γ’ Προημιτελικός Novasports6
08:00 Τουρνουά τένις WTA 250 ASB Classic, Auckland Δ’ Προημιτελικός Novasports Start
10:00 Τουρνουά τένις WTA 500 Adelaide International 1 Δ’ Προημιτελικός Novasports6
13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport1
14:40 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport2
15:15 ΔΙΑΘΛΟ Πολιούκα | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
16:25 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport2
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport1
18:30 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ Eurosport2
19:30 LaLiga Santander – 16η αγωνιστική: Σπόρτινγκ Χιχόν – Λεβάντε Novasports2
19:30 EuroLeague: Αναντολού Εφές-Βιλερμπάν Novasports4
20:00 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime
21:00 EuroLeague: Ολυμπιακός-Αρμάνι Μιλάνο Novasports Prime
21:00 The Betsson Matchday Preview (Μ) Novasports1
21:30 EuroLeague: Βαλένθια-Ερυθρός Αστέρας Novasports5
21:45 Jupiler Pro League – 19η αγωνιστική: Σταντάρ Λιέγης-Σιντ Τρούιντεν Novasports2
21:45 EuroLeague: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ Novasports4
22:00 LaLiga Santander: Βαλένθια-Κάδιθ Novasports1
22:00 LaLiga SmartBank – 22η αγωνιστική Novasports Start
23:00 Playmakers, B’ μέρος Novasports Prime
___________________________________________________________________________
Σάββατο 7-1-2023
01:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
04:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
04:00 Τουρνουά τένις WTA 250 ASB Classic, Auckland Α’ Ημιτελικός Novasports Start
05:30 Τουρνουά τένις WTA 500 Adelaide International 1 Α’ Ημιτελικός Novasports6
06:00 Τουρνουά τένις WTA 250 ASB Classic, Auckland Β’ Ημιτελικός Novasports Start
09:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Eurosport2
10:00 Τουρνουά τένις WTA 500 Adelaide International 1 Β’ Ημιτελικός Novasports6
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κράνισκα Γκόρα | 1st run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν | 1st run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
12:30 ΔΙΑΘΛΟ Πολιούκα | ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
12:35 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport2
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κράνισκα Γκόρα | 2nd run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
14:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport2
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν | 2nd run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Πολιούκα | ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
16:00 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ Eurosport2
16:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport1
17:15 LaLiga Santander: Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μαδρίτης Novasports1
17:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport1
17:30 Super League – 17η αγωνιστική: Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα Novasports Prime
19:30 LaLiga Santander: Μαγιόρκα-Βαγιαδολίδ Novasports1
21:45 Jupiler Pro League: Αντβέρπ-Γάνδη Novasports2
22:00 La Liga: Εσπανιόλ-Χιρόνα Novasports Prime
22:00 Eredivisie – 15η αγωνιστική: Άιντχοφεν-Σπάρτα Ρότερνταμ Novasports Start
23:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ: Clemson-Pittsburgh Novasports4
23:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
___________________________________________________________________________
Κυριακή 8-1-2023
06:00 Τουρνουά τένις WTA 250 ASB Classic, Auckland Τελικός Novasports Start
07:30 Τουρνουά τένις WTA 500 Adelaide International 1 Τελικός Novasports6
09:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport2
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κράνισκα Γκόρα | 1st run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
11:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport2
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν | 1st run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
12:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport2
12:30 ΔΙΑΘΛΟ Πολιούκα | MIXED Eurosport1
13:15 Eredivisie: Ουτρέχτη-Φέγενορντ Novasports Start
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κράνισκα Γκόρα | 2nd run ΓΥΝΑΙΚΕΣ Eurosport1
13:35 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Eurosport2
14:30 Jupiler Pro League: Γκενκ-Κλαμπ Μπριζ Novasports2
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν | 2nd run ΑΝΔΡΕΣ Eurosport1
14:30ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Eurosport2
15:00 LaLiga Santander: Αλμερία-Ρεάλ Σοσιεδάδ Novasports Prime
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ| Μάστερς Λονδίνου | Eurosport2
15:30 Eredivisie: Ναϊμέγκεν-Άγιαξ Novasports Start
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Πολιούκα | MIXED Eurosport1
17:00 Super League: Ατρόμητος-Ιωνικός Novasports2
17:15 La Liga: Βαγιεκάνο-Μπέτις Novasports1
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος Novasports Prime
16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ Eurosport1
19:00 Super League: Άρης-Αστέρας Τρίπολης Novasports Prime
19:30 LaLiga Santander: Σεβίλλη-Χετάφε Novasports1
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ| Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος Novasports Prime
22:00 LaLiga Santander: Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα Novasports Prime
22:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Houston-Cincinnati Novasports4
23:00 ΓΚΟΛΦ Eurosport2
24:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Γ’ μέρος Novasports Prime
___________________________________________________________________________
Δευτέρα 9-1-2023
11:00 ΤΕΝΙΣ Αδελαϊδα | 1ος ΓΥΡΟΣ Eurosport1
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1
20:00 Monday Football Club Novasports Prime
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ| Μάστερς Λονδίνου | Eurosport1
22:00 LaLiga Santander: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Οσασούνα Novasports Prime
22:00 LaLiga SmartBank – 22η αγωνιστική Ουέσκα – Αλμπαθέτε Novasports Start
Θέλεις να μη χάνεις ανάρτηση στον δρόμο για το ταμείο;
Κάνε like στη σελίδα του Koubanezos.gr στο Facebook
Εντάξου στο μεγάλο chat του Telegram
Κάνε εγγραφή στο κανάλι του Koubanezos.gr στο Youtube
Follow το Koubanezos.gr στο Twitter
Ακολούθησε το Koubanezos.gr στο Instagram
Εντάξου στο group του Koubanezos.gr στο Facebook