Οι ζωντανές, αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Ποδόσφαιρο

12:00 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός (U19), NOVASPORTS 2

13:30 Κάλιαρι – Κροτόνε, NOVASPORTS 1

14:30 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός (U19), Panathinaikos TV

14:30 Μπόχουμ – Αουε, COSMOTE SPORT 8

15:00 Προοδευτική – Πανιώνιος, telesport.gr

15:00 Βαγιαδολίδ – Αλαβές, COSMOTE SPORT 6

15:00 Νεάπολη – Πλατανιάς, crete2day.com

15:00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός, insports.gr

15:00 Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς, insports.gr

15:30 Φίτεσε – PSV Αϊντχόφεν, NOVASPORTS 4

16:00 Σαουθάμπτον – Εβερτον, COSMOTE SPORT 1

16:00 Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ, NOVASPORTS 1

16:00 Μπενεβέντο – Νάπολι, NOVASPORTS 2

16:00 Πάρμα – Σπέτσια, NOVASPORTS 3

16:00 Παναθηναϊκός – Βόλος (U19), Panathinaikos TV

16:30 Βόλφσμπουργκ – Αρμίνια Μπίλεφελντ, COSMOTE SPORT 3

17:00 Κάντιθ – Βιγιαρεάλ, COSMOTE SPORT 2

17:45 Βάαλβαϊκ – Φέγενορντ, NOVASPORTS 4

18:15 Απόλλων Σμύρνης – Λαμία, NOVASPORTS 2

18:30 Γουλβς – Νιούκαστλ, COSMOTE SPORT 1

19:00 Βέρντερ Βρέμης – Χόφενχαϊμ, COSMOTE SPORT 3

19:00 Φιορεντίνα – Ουντινέζε, NOVASPORTS 3

19:30 Χετάφε – Γρανάδα, COSMOTE SPORT 2

19:30 Φαμαλικάο – Μποαβίστα, COSMOTE SPORT 8

20:30 ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ, NOVASPORTS 1

21:15 Αρσεναλ – Λέστερ, COSMOTE SPORT 1

21:40 Λος Αντζελες – Λος Αντζελες Γκάλαξι, NOVASPORTS 4

21:45 Γιουβέντους – Βερόνα, NOVASPORTS 2

22:00 Σοσιεδάδ – Ουέσκα, COSMOTE SPORT 2

22:00 Βιτόρια Γκιμαράες – Μπράγκα, COSMOTE SPORT 7

22:00 Λιόν – Μονακό, NOVASPORTS 3

Μπάσκετ

12:00 Ούνικς Καζάν – Γενισέι, COSMOTE SPORT 4

13:00 Ιωνικός Ν. Φ. – Νέο Ληξούριο, neoltv.gr

14:30 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός (Γ), Panathinaikos TV

15:30 ΑΕ Δικαίου Κω – Ποσειδών Λουτρακίου, giafkasports.gr

14:15 Γαλατάσαραϊ – Γκαζιαντέπ, COSMOTE SPORT 9

16:00 ΑΟ Δάφνης – Παπάδος Γέρας, telesport.gr

17:00 ΟΦΗ – Νεανική Εστία Μεγαρίδος, CretaTV

17:00 Μελίκη – Νίκη Βόλου, avena.gr

19:30 Ρεάλ Μαδρίτης – Εστουντιάντες, COSMOTE SPORT 4

19:30 Παναθηναϊκός – Λάρισα, ΕΡΤ3

Βόλεϊ

16:00 Φοίνικας Σύρου – Φίλιππος Βέροιας, volleyleague.gr

Τένις

17:00 ATP 250, Αντβέρπ, τελικός, COSMOTE SPORT 6 

Μηχανοκίνητα

13:30 MotoGP, Αραγωνία, COSMOTE SPORT 7

15:10 Formula 1, GP Πορτογαλίας, ΕΡΤ SPORTS & COSMOTE SPORT 5

Χάντμπολ

17:00 Ολυμπιακός – Σαλαμίνα, OSFP TV

17:00 Ερλανγκεν – Ράιν Νέκαρ, COSMOTE SPORT 9

Ποδηλασία

10:40 Παρίσι – Ρουμπέ, EUROSPORT

Θέλεις να μη χάνεις ανάρτηση στον δρόμο για το ταμείο;

Κάνε like στη σελίδα του Koubanezos.gr στο Facebook

Εντάξου στο μεγάλο chat του Telegram

Follow το Koubanezos.gr στο Twitter

Ακολούθησε το Koubanezos.gr στο Instagram

Εντάξου στο group του Koubanezos.gr στο Facebook