Απίστευτο! Επιθετικός απέκρουσε σουτ από τερματοφύλακα (vid)

Μια απίστευτη φάση έλαβε χώρα χθες στο «Ραμόν Σάντσεθ Πιθχουάν» της Σεβίλλης όπου η ομώνυμη ομάδα πήρε μεγάλη νίκη με 1-0 απέναντι στην Ειμπάρ και έκανε αποφασιστικό βήμα για την απευθείας έξοδο στο Champions League της επόμενης περιόδου.

Στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού και ενώ ο γκολκίπερ των γηπεδούχων, Βάλτσλικ, είχε αποχωρήσει τραυματίας, με τους Σεβιγιάνους να έχουν ολοκληρώσει τις αλλαγές τους, κάτω από τα γκολπόστ έκατσε ο επιθετικός και σκόρερ της αναμέτρησης Λούκας Οκάμπος.

Στο τελευταίο λεπτό του αγώνα μάλιστα ο Αργεντίνος έκανε μια μεγάλη απόκρουση έπειτα από σουτ του τερματοφύλακα της Εϊμπάρ, Μάρκο Ντμίτροβιτς, χαρίζοντας το τρίποντο στους «Ανδαλουσιανούς»!

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα