Ονειρικό ταμείο με 3/3 ακριβή σκορ και ποντάρισμα 1€ σε απόδοση 1417.50!

Ονειρικό ταμείο με 3/3 ακριβή σκορ  και ποντάρισμα 1€ σε απόδοση 1417.50!

Μόνο στη Winmasters!

Το δικό του όνειρο ζει πλέον ο χρήστης της winmasters.gr  G*********89 ο οποίος κατάφερε να πιάσει παρολί με 3 ακριβή σκορ σε συνολική απόδοση 1417.50 στα προκριματικά του Champions League το βράδυ της Τρίτης 15 Αυγούστου, με ποντάρισμα μόλις 1 ευρώ.

Ντιναμό Ζάγκρεμπ -ΑΕΚ 1-2 | Απόδοση 15.00

Ο υπερπαίκτης της winmasters όπως αποδείχθηκε πίστευε πολύ τη νίκη της ΑΕΚ μέσα στην Κροατία. Ο Κώστας Γαλανόπουλος με το τρομερό πλασέ του στο 90’ έδωσε το προβάδισμα στην «Ένωση» για την πρόκριση στα Playoffs, δικαιώνοντας την επιλογή για ακριβές σκορ 1-2 σε απόδοση 15.00.

Σερβέτ-Ρέιντζερς 1-1 | Απόδοση 9.00

Μάχη χαρακωμάτων στη Γενεύη διέβλεπε επίσης ο G*********89 επιλέγοντας το σκορ 1-1 για την αναμέτρηση Σερβέτ-Ρέιντζερς. Όπως και συνέβη τελικά με τις δύο ομάδες να μένουν ισόπαλες σημειώνοντας 1 γκολ η κάθε μία και τον παίκτη της winmasters να κάνει το 2/2 πιάνοντας ακόμα ένα ακριβές σκορ σε απόδοση 9.00.

Μαρσέιγ-Παναθηναικός 2-1 | Απόδοση 10.50

Ο G*********89 αισθανόταν επίσης ότι θα παιχτεί μπάλα στο «Βελοντρόμ» και μετά τα 90 λεπτά, ποντάροντας στο σκορ 2-1 σε απόδοση 10.50  για την επαναληπτική μάχη του Παναθηναϊκού κόντρα στη Μαρσέιγ! Ο Φώτης Ιωαννίδης ευστοχώντας από την άσπρη βούλα στις καθυστερήσεις στέλνει το ματς στην παράταση και ταυτόχρονα τον παίκτη της winmasters στο… ταμείο κάνοντας το απόλυτο 3/3 και επιτυγχάνοντας συνολική απόδοση 1417.50!