Ο ΠΑΣάς και ο Σταρ…

Τουντέι, γουί γκόου το Ζωσιμάδες. ΠΑΣάς βέρσους Αστήρ. Ωραίο ματσάκιον, νάις επαρχιακές ομάδες. Σαν να κόπηκε η φόρα των Γιαννιωτών, λιγουλάκι, αντίθετα οι απόγονοι του Κολοκοτρώνη έκαναν λάβλι ματς στο 2-0 με τον Ατρόμητο και εκτός Τριπολιτσάς παίζουν άρτια στην κόντρα.

Και ο ΠΑΣάς έχει μόνο ουάν άσο σε πέντε γκέιμς στα Ιωάννινα εφέτο. Ο Σταρ οφ Τρίπολις, μετά από έξι παιχνίδια χωρίς νίκη, συνήλθε κατιτίς και είναι η μοναδική ομάδα, που δεν έχανε δις σίζον στο ημίχρονο (5-7-0). Ολσο, ο ΠΑΣ Γιάννινα δεν έχει καταφέρει ποτέ εντός να νικά τον Αστέρα στο ημιχρόνιον (0-8-2)!

Με τούτα και με κείνα, σε ντρόο νο μπετ οι Αρκαδες και ρίσκο με γκολ και θέαμαν…