Εξαντλούν τα περιθώρια με 1.85

Όπως μας τα πήρε το Σάββατο, με το γκολ της Μποαβίστα μισό λεπτό πριν το 74’, έτσι μας τα έδωσε την Κυριακή, που σκόραρε ο Παναθηναϊκός ένα λεπτό πριν το 28’! Και μάλιστα μέχρι το ημίχρονο είχε γίνει το ματσάκι 3-2…

Σήμερα θα κάνουμε παιχνίδι με Αγγλία, όπου η Άστον Βίλα υποδέχεται την Άρσεναλ για την 37η αγωνιστική της Premier League. Οι νεοφώτιστοι βρίσκονται στο -3 από την σωτηρία και, εάν δουν τη Γουότφορντ να κάνει την έκπληξη κόντρα στη Μάντσεστερ Σίτι, τότε θα γνωρίζουν αν και πόσες πιθανότητες θα έχουν να προλάβουν.

Οι «κανονιέρηδες» από την πλευρά τους έκαναν του αλατιού τους «πολίτες» και θα παίξουν τελικό Κυπέλλου, όμως μέχρι τότε θέλουν ασφαλώς να εξαντλήσουν τα περιθώρια που έχουν για να βγουν Europa League μέσω πρωταθλήματος.

Από τις αγαπημένες ομάδες της στήλης αυτή του Μίκελ Αρτέτα, σκοράρει και δέχεται συχνά γκολ στο τέλος. Μπορεί να υπάρξει αλλαγή στο σκορ στα τελευταία λεπτά στο «Βίλα Παρκ», καλό το 1.85 για τεμάχιο από το 75’ και μετά.