Ιταλιάνικη ζαριά στο 1.80

Όχι ένα, δύο γκολ σημειώθηκαν στο πρώτο 28λεπτο της αναμέτρησης της Ίντερ με τη Μπρέσια, με αποτέλεσμα να καλοπληρωθούμε χωρίς άγχος από το 5′ και να επιστρέψουμε στα ταμεία μετά την… κηδεία από Τορίνο και Λάτσιο.

Σήμερα θα ρίξουμε και τρίτη συνεχόμενη ζαριά στην Ιταλία και την Serie A, πηγαίνοντας αυτή τη φορά στη Ρώμη. Λίγες ημέρες μετά την ήττα με 2-0 από τη Μίλαν, η Ρόμα φιλοξενεί τη ντεφορμέ Ουντινέζε, στοχεύοντας στην επιστροφή στις επιτυχίες.

Μέχρι τώρα, οι «τζιαλορόσι» έχουν 1-0-1 μετά τη διακοπή, με αμφότερα αποτελέσματα να διαμορφώνονται στα τελευταία λεπτά. Οι «φριουλιάνι» από τη μεριά τους, έχουν δύο ήττες και 1/2 γκολ στο τελευταίο 15λεπτο. Οι πιθανότητες είναι υπέρ των γηπεδούχων, αλλά επειδή δεν τους λες και ιδιαίτερα αξιόπιστους, δεν αποκλείεται το ενδεχόμενο να παίζεται μέχρι τέλους το ματς. Καλό το 1.80…