Οι ζωντανές (live) αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για σήμερα Κυριακή 11/4. Δείτε το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα
Ποδόσφαιρο
13:15 Ουτρέχτη – Φέγενορντ, NOVASPORTS 5
13:30 Ιντερ – Κάλιαρι, NOVASPORTS 3
14:00 Μπέρνλι – Νιούκαστλ, COSMOTE SPORT 1
14:30 Αννόβερο – Χάιντενχαϊμ, COSMOTE SPORT 8
14:45 Ξάνθη – Διαγόρας, ΕΡΤ3
14:45 Εργοτέλης – Ιεράπετρα, ERTFLIX (ERT SPORT 1)
14:45 Παναχαϊκή – Χανιά, ERTFLIX (ERT SPORT 2)
14:45 Τρίκαλα – Καραϊσκάκης, ERTFLIX (ERT SPORT 4)
15:00 Βιγιαρεάλ – Οσασούνα, COSMOTE SPORT 2
15:00 Αρης – ΑΕΚ, NOVASPORTS 1
15:30 Φένλο – PSV Αϊντχόφεν, NOVASPORTS 24
16:00 Γιουβέντους – Τζένοα, NOVASPORTS 3
16:00 Βερόνα – Λάτσιο, NOVASPORTS 5
16:00 Σαμπντόρια – Νάπολι, NOVASPORTS EXTRA 1
16:05 Γουέστ Χαμ – Λέστερ, COSMOTE SPORT 1
16:30 Σάλκε – Αουγκσμπουργκ, COSMOTE SPORT 3
17:15 Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ, NOVASPORTS 2
17:45 Βάαλβαϊκ – Αγιαξ, NOVASPORTS 4
17:15 Βαλένθια – Σοσιεδάδ, COSMOTE SPORT 2
18:30 Τότεναμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, COSMOTE SPORT 1
19:00 Ρόμα – Μπολόνια, NOVASPORTS 3
19:00 Κολωνία – Μάιντζ, COSMOTE SPORT 3
19:00 Λοκομοτίβ Μόσχας – Σπαρτάκ Μόσχας, COSMOTE SPORT 8
19:15 Αντερλεχτ – Κλαμπ Μπριζ, NOVASPORTS 5
19:30 Βαγιαδολίδ – Γρανάδα, COSMOTE SPORT 2
19:30 Μπράγκα – Μπελενένσες, COSMOTE SPORT 9
19:30 Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός, NOVASPORTS 1
21:00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Αρσεναλ, COSMOTE SPORT 1
21:45 Φιορεντίνα – Αταλάντα, NOVASPORTS 2
22:00 Λιόν – Ανζέ, NOVASPORTS 3
22:00 Μπέτις – Ατλέτικο Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 2
22:00 Σπόρτινγκ Λισσαβώνας – Φαμαλικάο, COSMOTE SPORT 9
Μπάσκετ
13:00 Τρεβίζο – Σάσαρι, NOVASPORTS 5
13:00 Μπούρσασπορ – Φενέρμπαχτσε , COSMOTE SPORT 4
13:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Αστάνα, COSMOTE SPORT 5
17:00 ΠΑΟΚ – Περιστέρι, ΕΡΤ3
19:30 Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 7
20:00 Λάρισα – Ηρακλής, ΕΡΤ3
20:00 Προμηθέας – Μεσολόγγι, ERTFLIX (ERT SPORT 1)
21:45 Μπρίντιζι – Αρμάνι Μιλάνο, NOVASPORTS 5
22:00 Ντένβερ Νάγκετς – Μπόστον Σέλτικς, COSMOTE SPORT 4
03:00 Ντάλας Μάβερικς – Σαν Αντόνιο Σπερς, COSMOTE SPORT 4
Χάντμπολ
14:30 Φλένσμπουργκ – Λειψία, COSMOTE SPORT 9
18:00 Σαλαμίνα – ΑΣΕ Δούκα, ERTFLIX (ERT SPORT 2)
Γκολφ
21:00 The Masters 2021, 4η ημέρα, NOVASPORTS 4
Τένις
14:00 ATP 250 Sardegna Open, τελικός, COSMOTE SPORT 7
15:00 ATP 250 Andalucia Open, τελικός, COSMOTE SPORT 6
Κωπηλασία
13:00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Βαρέζε, ERTFLIX (ERT SPORT 3)
Ποδηλασία
10:15 Παρίσι – Ρουμπέ (Γ), EUROSPORT 2
11:55 Παρίσι – Ρουμπέ (Α), EUROSPORT 2
Θέλεις να μη χάνεις ανάρτηση στον δρόμο για το ταμείο;
Κάνε like στη σελίδα του Koubanezos.gr στο Facebook
Εντάξου στο μεγάλο chat του Telegram
Κάνε εγγραφή στο κανάλι του Koubanezos.gr στο Youtube
Follow το Koubanezos.gr στο Twitter
Ακολούθησε το Koubanezos.gr στο Instagram
Εντάξου στο group του Koubanezos.gr στο Facebook