Οι ζωντανές (live) αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για σήμερα Σάββατο 10/4. Δείτε το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα
Ποδόσφαιρο
12:00 Καβάλα – Πιερικός, ΕΡΤ3
14:00 Φορτούνα Ντίσελντορφ – Καρλσρούη, COSMOTE SPORT 8
14:30 Μάντσεστερ Σίτι – Λιντς, COSMOTE SPORT 1
14:30 Μίλγουολ – Σουόνσι, NOVASPORTS 3
14:45 Απόλλων Λάρισας – Λεβαδειακός, ΕΡΤ3
14:45 Ιωνικός – Δόξα Δράμας, ERTFLIX (ERT SPORT 1)
15:00 Βόλος – Παναιτωλικός, NOVASPORTS 1
15:00 Χετάφε – Κάντιθ, COSMOTE SPORT 2
16:00 Σπέτσια – Κροτόνε, NOVASPORTS 2
16:30 Μπάγερν Μονάχου – Ουνιόν Βερολίνου, COSMOTE SPORT 3
16:30 Βέρντερ Βρέμης – Λειψία, COSMOTE SPORT 7
16:30 Αϊντραχτ Φρανκφούρτης – Βόλφσμπουργκ, COSMOTE SPORT 8
16:30 Χέρτα Βερολίνου – Γκλάντμπαχ, COSMOTE SPORT 9
17:00 Λίβερπουλ – Αστον Βίλα, COSMOTE SPORT 5
17:00 Ντέρμπι Κάουντι – Νόριτς, NOVASPORTS 4
17:00 ΚΠΡ – Σέφιλντ Γουένσντεϊ, NOVASPORTS 5
17:15 Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ, NOVASPORTS 1
17:15 Αθλέτικ Μπιλμπάο – Αλαβές, COSMOTE SPORT 2
18:00 Στρασβούργο – Παρί Σεν Ζερμέν, NOVASPORTS 3
19:00 Πάρμα – Μίλαν, NOVASPORTS 2
19:30 Ατρόμητος – ΑΕΛ, NOVASPORTS 1
19:30 Κρίσταλ Πάλας – Τσέλσι, COSMOTE SPORT 1
19:30 Στουτγκάρδη – Ντόρτμουντ, COSMOTE SPORT 3
19:30 Εΐμπαρ – Λεβάντε, COSMOTE SPORT 8
20:00 Τοντέλα – Πόρτο, COSMOTE SPORT 9
21:45 Ουντινέζε – Τορίνο, NOVASPORTS 1
22:00 Μονπελιέ – Μαρσέιγ, NOVASPORTS 2
22:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα, COSMOTE SPORT 2
22:30 Πάσος Φερέιρα – Μπενφίκα, COSMOTE SPORT 9
Μπάσκετ
16:00 ΑΕΚ – Κολοσσός, ERTFLIX (ERT SPORT 2)
17:00 Αρης – Ιωνικός, ΕΡΤ3
20:00 Παναθηναϊκός – Λαύριο, ΕΡΤ3
21:45 Μάλαγα – Ανδόρα, COSMOTE SPORT 7
03:30 Μπρούκλιν Νετς – Λος Αντζελες Λέικερς, COSMOTE SPORT 4
Βόλεϊ
17:00 Ολυμπιακός – Φοίνικας, ERTFLIX (ERT SPORT 2)
20:00 ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός, ERTFLIX (ERT SPORT 2)
Πόλο
18:00 Βουλιαγμένη – Ορβόσι, ERTFLIX (ERT SPORT 1)
Ποδηλασία
16:30 Γύρος της χώρας τωνΒάσκων, EUROSPORT
20:00 Γύρος της χώρας τωνΒάσκων, EUROSPORT
Γκολφ
33:00 The Masters 2021, 3η ημέρα, NOVASPORTS 4
Τένις
13:00 ATP 250 Andalucia Open, COSMOTE SPORT 6
15:00 ATP 250 Andalucia Open, COSMOTE SPORT 6
UFC
22:00: Marvin Vettori – Kevin Holland, COSMOTE SPORT 8
Boxing
05:00 Joe Smith Junior – Maxim Vlasov, COSMOTE SPORT 7
Θέλεις να μη χάνεις ανάρτηση στον δρόμο για το ταμείο;
Κάνε like στη σελίδα του Koubanezos.gr στο Facebook
Εντάξου στο μεγάλο chat του Telegram
Κάνε εγγραφή στο κανάλι του Koubanezos.gr στο Youtube
Follow το Koubanezos.gr στο Twitter
Ακολούθησε το Koubanezos.gr στο Instagram
Εντάξου στο group του Koubanezos.gr στο Facebook