Οι ζωντανές, αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για Σάββατο 24 Οκτωβρίου

Ποδόσφαιρο

14:00 Αννόβερο – Φορτούνα Ντίσελντορφ, COSMOTE SPORT 8

14:30 Γουέστ Χαμ – Μάντσεστερ Σίτι, COSMOTE SPORT 1

14:30 Γουότφορντ – Μπόρνμουθ, NOVASPORTS 1

16:00 Αταλάντα – Σαμπντόρια, NOVASPORTS 2

16:30 Μπάγερν Μονάχου – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης, COSMOTE SPORT 3

16:30 Λειψία – Χέρτα Βερολίνου, COSMOTE SPORT 8

16:30 Μάιντζ – Γκλάντμπαχ, COSMOTE SPORT 9

17:00 Κάρντιφ – Μίντλεσμπρο, NOVASPORTS 3

17:00 Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 2

17:00 Φούλαμ – Κρίσταλ Πάλας, COSMOTE SPORT 4

17:30 Φένλο – Αγιαξ, NOVASPORTS 5

18:00 Λοριάν – Μαρσέιγ, NOVASPORTS 4

19:00 Τζένοα – Ιντερ, NOVASPORTS 1

19:30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τσέλσι, COSMOTE SPORT 1

19:30 Οσασούνα – Αθλέτικ Μπιλμπάο, COSMOTE SPORT 4

19:30 Σεβίλλη – Εΐμπαρ, COSMOTE SPORT 8

19:30 Ντόρτμουντ – Σάλκε, COSMOTE SPORT 3

20:00 Σάντα Κλάρα – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας, COSMOTE SPORT 9

20:30 Παναθηναϊκός – Βόλος, NOVASPORTS 2

21:45 Λάτσιο-Μπολόνια, NOVASPORTS 1

22:00 Παρί Σεν Ζερμέν – Ντιζόν, NOVASPORTS 3

22:00 Λίβερπουλ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, COSMOTE SPORT 1

22:00 Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπέτις, COSMOTE SPORT 2

22:30 Πόρτο – Ζιλ Βισέντε, COSMOTE SPORT 9

22:55 Ιντερ Μαϊάμι – Ορλάντο, NOVASPORTS 4 

Μπάσκετ

17:00 Απόλλων Π. – Οίαξ Ναυπλίου, Apollon Patras TV

17:00 Δάφνη Δαφνίου – Παγκράτι, YouTube Δάφνης

17:00 Αμύντας – Αγρίνιο, telesport.gr

17:00 Μαρούσι – Φίλιππος Βέροιας, telesport.gr

17:15 Ιωνικός– AEK, ΕΡΤ3

17:15 Περιστέρι – Κολοσσός Ρόδου, ΕΡΤ SPORTS*

17:15 Χαρίλαος Τρικούπης – Αρης, ΕΡΤ SPORTS*

19:30 Ηρακλής – ΠΑΟΚ, ΕΡΤ3

21:45 Μπανταλόνα – Μπασκόνια, COSMOTE SPORT 4

*σε παράλληλη μετάδοση

Βόλεϊ

18:00 Λαμία Παναθηναϊκός (Γ), STAR Κεντρικής Ελλάδας

18:00 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (Γ), Youtube OSFP TV

19:00 Α.Ο. Θήρας – Μαρκοπούλο (Γ), Youtube ΑΟ ΘΗΡΑΣ TV

19:00 Θέτις – ΑΕΚ (Γ), Thetis TV

19:00 Μίλωνας – ΠΑΟΚ, volleyleague.gr

20:00 Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Πανναξιακός (Γ), Youtube Porfyrasvolley

20:30 Παναθηναϊκός – ΟΦΗ, volleyleague.gr

Πόλο

14:30 ΠΑΟΚ – ΓΣ Περιστερίου, ΕΡΤ SPORTS

Μηχανοκίνητα

11:50 MotoGP, Αραγωνία, 3α δοκιμαστικά, COSMOTE SPORT 7

12:50 Formula 1, GP Πορτογαλίας, 3α δοκιμαστικά, ΕΡΤ SPORTS & COSMOTE SPORT 5

15:05 MotoGP, Αραγωνία, 4α δοκιμαστικά, COSMOTE SPORT 7

15:45 MotoGP, Αραγωνία, κατατακτήριες, COSMOTE SPORT 7

15:50 Formula 1, GP Πορτογαλίας, κατατακτήριες, ΕΡΤ SPORTS & COSMOTE SPORT 5 

Ποδηλασία

13:25 Μούλτιπλεξ Μεγάλων Γύρων, EUROSPORT

Τένις

16:30 ATP 250, Αντβέρπ, COSMOTE SPORT 6

18:30 ATP 250, Αντβέρπ, COSMOTE SPORT 6

UFC

21:00 Nurmagomedov – Gaethje, COSMOTE SPORT 7

Θέλεις να μη χάνεις ανάρτηση στον δρόμο για το ταμείο;

Κάνε like στη σελίδα του Koubanezos.gr στο Facebook

Εντάξου στο μεγάλο chat του Telegram

Follow το Koubanezos.gr στο Twitter

Ακολούθησε το Koubanezos.gr στο Instagram

Εντάξου στο group του Koubanezos.gr στο Facebook