Αν αναλάβει δράση ο Στουάνι…

Αν αναλάβει δράση ο Στουάνι...

Κόντραρε ακριβώς όπως αναμέναμε η Φροζινόνε, που όμως σκόραρε πολύ πιο αργά απ’ ό,τι θέλαμε κόντρα στην Σπέτσια – που τελικά προβιβάστηκε. Αφήνουμε τώρα τα χωριά της Ιταλίας και πάμε σε αυτά της Ισπανίας, όπου έχουμε επίσης τελικό play offs ανόδου!

Η Τζιρόνα κόλλησε στο 0-0 με την Έλτσε εκτός έδρας και μπορεί να παραμένει φαβορί για τον προβιβασμό, ωστόσο όταν δεν σκοράρεις εκτός δε μπορείς να είσαι και τόσο βέβαιος. Ένα γκολ να βρουν οι φιλοξενούμενοι, μετά τρέχεις. Οι Καταλανοί είναι αήττητοι σε εντός έδρας ματς πρωταθλήματος μέσα στο 2020, ενώ συνήθως ένα τέρμα στο πρώτο μέρος το ΄χουν.

Δε θα παιχνιδίσουμε με κάποιο συγκεκριμένο λεπτό αλλά θα επιλέξουμε το over 0,5 ημιχρόνου σε απόδοση 1.75. Σπάνια εντοπίζεται τόσο πάνω η συγκεκριμένη επιλογή, αξίζει την προσοχή μας. Άλλωστε αν αναλάβει δράση ο απίθανος Στουάνι (31 τεμάχια φέτος), η επιτυχία είναι κοντά…